Stažení faktur - ABIOTEL - váš telefonní operátor

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Stažení faktur

SAMOOBSLUHA

Postup stažení faktur z webu společnosti ABIOTEL
Otevřete si svůj internetový prohlížeč (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Mozilla apod.), do adresního řádku zadejte tuto adresu – www.abiotel.cz a stiskněte ENTER. V menu nahoře na úplně pravé straně klikněte na ,,Klientská zóna“ a poté v menu, které se Vám zobrazí na ,,Zde si můžete stáhnout 6 Vašich posledních vyúčtování“.
Otevře se Vám toto okno:
Do kolonky „Zákaznické číslo“ vepište své zákaznické číslo. Najdete je na každé faktuře – je na první straně v řádku „VYÚČTOVÁNÍ ZA SLUŽBY ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ PRO SMLOUVU ČÍSLO:  420 605 000 (toto je ono zákaznické číslo, každý je má samozřejmě jiné). Své zákaznické číslo si můžete zjistit i na zákaznické lince 111 anebo si o ně napsat na info@abiotel.cz.
Číslo zadávejte do kolonky bez mezer.

Heslo si musíte nejprve nechat zaslat na Vás mobilní telefon (na hlavní (kontaktní) číslo, které máte od Abiotelu)). Pro zaslání hesla klikněte myší na červeně zvýrazněné „zde“ v řádku „Pokud jste zapomněli heslo, klikněte zde.“
Po kliknutí se Vám zobrazí následující tabulka:

Do tabulky zadejte své hlavní (kontaktní) telefonní číslo od Abiotelu a opět své zákaznické číslo (bez mezer). Pak klikněte na „Pošli heslo“.
Na Váš mobilní telefon přijde SMSka s heslem. Heslo je náhodná kombinace malých písmen, které jsou v SMSce za lomítkem bez mřížky (#). Heslo má nějaký takový tvar – quahpokj
Zároveň se Vám otevře toto okno:


Heslo, které Vám přijde na mobilní telefon, si zapište. Můžete si jej však kdykoli nechat stejným způsobem poslat znovu.
Poté klikněte na odkaz http://sip.abiotel.cz/faktury - otevře se Vám znovu úvodní přihlašovací okno.

Nyní znovu zadejte své zákaznické číslo (bez mezer) a heslo, které Vám přišlo na mobilní telefon. POZOR – při zadávání hesla záleží i na tom, zda je písmeno velké nebo malé, zadávejte heslo přesně tak, jak Vám přišlo na mobil.
Poté klikněte na „Vstup“.

Nyní se už Vám otevře okno s Vašimi fakturami.

Datum faktury je obsaženo v čísle – např. číslo 201208187,00 značí fakturu za měsíc 08/2012. Jakmile klinete na některou z faktur, tak se Vám otevře okno s nabídkou na uložení faktury na Váš počítač
.

A to je vše. Pokud byste měli nějaké problémy, tak volejte na naši zákaznickou linku 111 nebo napište email na info@abiotel.cz, poradíme Vám.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky